Meie lugu

Meie lugu sai alguse 2014. aastal, kui Tallinnas tegutsev Tsirkusestuudio Folie toredad treenerid tulid oma oskusi jagama Varbola Lastead-Algkooli lastele. Sama aasta lõpus sai tsirkusestuudio kutse osalemiseks rahvusvahelises heategevuslikus projektis Brave Kids (BK).
Eesti lapsed on Brave Kids projektis osalenud:
2015.a. Puszczykowos Tsirkusestuudio Folie. Seal toimunust saate täpsema ülevaate siin.
2016.a. Varssavis tantsurühm Sirgulised. Nende poolt kogetuga saate tutvuda siin.
2018.a. Bialystokis folkloorirühm. Lastega kahe nädala jooksul toimunust leiate ülevaate siin.

Tänu BK programmile on tekkinud uusi sõprussidemeid, mille esimeseks tulemuseks oli Mongolfieri Tsirkuseteatri esinemine Märjamaa Folgil 2016.aasta suvel. Parimad hetked siin
2017. aastal sai tantsurühm Sirgulised Venemaal Peterburis tegutsevalt tsirkusekoolilt küllakutse Viiburisse. Sõit toimus sama aasta juuni esimestel päevadel. Pildigalerii ja ülevaate toimunust leiate siit.

Nende aastate jooksul on selle projekti raames oma abistava käe ulatanud mitmed toredad inimesed. Nende hulgas on olnud treenereid, õpetajaid, juhendajaid, kui ka lapsevanemaid. Aitäh Teile kõigile!

2019. aasta eesmärgiks on korraldada Brave Kids Estonia Märjamaal. Täpsemat teavet planeeritavast leiate siin

Rohkem meie tegemiste kohta leiate siin.

Erinevate maade laste toomiseks Eestisse, vajame tuge ja abi kõigilt, kes seda suudavad ja soovivad pakkuda. Vajame tublisid peresid, kes soovivad aidata külla tulevate laste majutamisel. Samuti vajame vabatahtlike abi kahe nädala jooksul läbi viidavates töötubades. Kinldasti vajame abi materiaalsete vahendite leidmisel ürituse korraldamiseks.
Kui olete huvitatud sellest, et Eesti osaleb ühes lastele suunatud rahvusvahelises projektis, siis saate kindlasti panustada vastavalt oma oskustele ja võimetele.

Brave Kids

Rahvusvaheline haridus- ja kultuurivahetuse programm lastelt lastele. Brave kids koduleht. 
Loe lähemalt...

Visioon

Muudame Eesti Brave Kids'i üheks iga-aastaseks läbiviimise kohaks.

Projekt hõlmab Eesti ja välisriikide laste gruppide võõrustamist ning erinevate riikide kultuure ja tavasid tutvustavate töötubade läbi viimist.

Teiseks eesmärgiks on saata igal aastal Eesti laste grupp osalema mujal riikides toimuvatele kogunemistele Brave Kids programmi raames.

Lisaks Brave Kids programmi raames toimuvatele üritustele soovime leida teisigi väljundeid laste arendamiseks nii kultuuri, kui teaduse vallas.


Kontakt

EstLike MTÜ